Apie mus

Maža yra gyventi pačiam ir leisti gyventi kitiems – reikia gyventi pačiam ir padėti gyventi kitiems. Orion E. Madison

Viešoji įstaiga Ugdymo ir konsultavimo centras įsteigta 2013 metais. Mes turime ilgametę patirtį dirbant ugdymo ir konsultavimo institucijose. Ši įstaiga buvo įkurta, nes mes turime viziją padėti vaikams, jaunimui, šeimoms ir visuomenei.

Įstaigos misija yra organizuoti ir teikti kokybiškas kompleksines (psichologines, socialines ir ugdymo) paslaugas įvairioms visuomenėms grupėms užtikrinant psichologinių, emocinių ir socialinių sunkumų įveikimą ir prevenciją.

Ugdymo ir konsultavimo centro tikslai, uždaviniai:

1. Organizuoti ir teikti socialinę, pedagoginę, psichologinę ir visokią kitokią pagalbą asmenims išgyvenantiems krizę ir turintiems emocinių, socialinių bei psichologinių sunkumų.

2. Organizuoti ir vykdyti švietimo, ugdymo, prevencinį ir konsultacinį darbą vaikams, jaunimui, tėvams, globėjams ir pedagogams.

3. Rūpintis asmenų gyvenimo kokybės visuomenėje gerinimu bei asmenybės raiška privačioje erdvėje (šeimoje, namuose) ir viešajame gyvenime (ugdymo įstaigose, darbo rinkoje, profesinėje veikloje).

4. Kurti ir realizuoti naujas ugdymo ir prevencijos metodikas susijusias su Įstaigos iškeltais tikslais.

5. Kaupti ir sisteminti informaciją susijusią su krizių prevencija, jų įveikimu, sprendimo strategijom.

6. Rengti ir vykdyti įvairias programas, mokomuosius seminarus, bei vykdyti profesionalią socialinę, švietimo ir projektinę veiklą siekiant patenkinti Įstaigos iškeltus tikslus.

7. Organizuoti ir teikti konsultacines paslaugas (tyrimai, mokymai, konsultacijos, atrankos) organizacijoms, gerinant jų veiklos efektyvumą bei užtikrinant darbuotojų profesinį tobulinimąsi ir jų kvalifikacijos kėlimą.


Jei Jums reikalingos konsultacijos, mokymų organizavimas ar ugdymo programų ruošimas, prašome kreiptis į mus:

Nerijus (ugdymo ir įstaigos klausimais): +370 606 76207

Kristina (konsultavimo ir mokymų klausimais): +370 607 59340

Bei rašykite elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ir Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

шаблоны joomla 2.5